Hakkımızda

"13 Yıllık Deneyim, Tecrübe ve Güven"
Heprix Teknoloji A.Ş.

Daha Fazla
gif

Hakkımızda

2009 yılında Parlak Bilişim olarak çıkmış olduğumuz yolculuğumuza 2016 yılında kurulan Heprix Teknoloji A.Ş. adlı firmamız ile davam etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana 13 yıldır İnternet, Teknoloji ve Tasarım odağında hizmet veren markalarımızla sektöre yön vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde yer alan ZEN Digital markamız adı altında 13 yıldır birçok firma için, UI/UX Tasarım, Web/Mobil Geliştirme, CRM ve ERP çözümleri geliştirmekteyiz.

Türkiye’nin önde gelen Kurumsal Web Tasarım Şirketleri arasında kısa sürede yer bulan ZEN Digital markamız bu başarı hikayesini her yeni gün geliştirdiği projeler ile bir adım daha ileriye taşımakta bizlere güvenen firma ve iş ortakları ile büyümeye devam etmektedir.

Felsefemiz

Dijital Dünya’da gelişen teknoloji ve akımları yakından takip edip. Öğrendiklerimizi gerek bakış açımıza gerekse yaptığımız projelere en iyi şekilde yansıtmayı hedefliyoruz. ZEN Digital ekibi olarak her zaman yenilikçi, araştırmacı ve teknolojide öncü konumda olmak birinci önceliğimiz.

Biz başarılarımızı bize değer katan müşterilerimizin projeleri ile ölçüyoruz. Her yeni projede farklı bir heyecan ile yola çıkıp müşterilerimizi sektörlerinde bir adım öteye taşımak için tecrübelerimizden yararlanıyoruz.

Tüm başarılarımızı müşterilerimizin bizlere sunduğu projelerle kazanıyor ve birlikte çok daha fazlasını hedefliyoruz. Biliyoruz ki biz müşterilerimizi Dijital Dünya’da en iyi şekilde temsil ettiğimiz sürece sektörümüzde her zaman en değerli şirketler arasında yerimizi alacağız.

Değerlerimiz

Vizyonumuz: Dijital Dünya’da gelişen teknoloji ve akımları yakından takip edip. Öğrendiklerimizi gerek bakış açımıza gerekse yaptığımız projelere en iyi şekilde yansıtmaktır. ZEN Digital olarak her zaman yenilikçi, araştırmacı ve teknolojide öncü konumda olacağız.

Misyonumuz: ZEN Digital ’in misyonu, hizmet verdiği alanlarda uluslararası düzeyde yeterlilik sahibi projeler üreterek müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki birlikte hep daha iyisini yapacağız.

Kalite Politikamız: Sürdürülebilir ve çağımızın gerek simlerini karşılayacak projeler üretmek ve bize güvenen müşterilerimize değer katmak.

Up