Hizmetlerimiz

"Dijital Mükemmellik mi Arıyorsun?"
Hadi Başlayalım

Daha Fazla
gif
UI - UX Tasarım

Projenizin tasarım ve müşteri deneyimlerini sizin için tasarlıyor, analiz ediyor ve yönetiyoruz.

Daha fazla bilgi
Web & Mobil Geliştirme

Web ve Mobil projelerinizde tasarım sonrası yazılım geliştirme ve test süreçlerini yönetiyoruz.

Daha fazla bilgi
Danışmanlık

Bir projeniz var ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için bu süreci biz yönetiyoruz.

Daha fazla bilgi

UI - UX Tasarımı

Projeleriniz için basit, kullanışlı ve etkileşimi yüksek UI (User Interface) Kullanıcı Tasarımları hazırlıyor ve projenizin yaşam döngüsü boyunca UX (User Experience) Kullanıcı Deneyimleri doğrultusunda projelerinizi analiz ederek güncel ve kullanıcı dostu kalmasını sağlıyoruz.

Projeniz Web, Mobil ya da farklı bir yöntemle müşterilerinize ulaşıyor olabilir. Bu ekranlarda en önemli faktör Anlaşılır ve Kolay Kullanılabilir olmasıdır. Kullanıcılar alışkanlık ve güven veren yapılardaki projeleri daha çok benimser ve kullanmaya devam ederler.

Projelerinizde ZEN Digital’in profesyonel ekibi ile yola çıkmak ya da projeniz hakkında detaylı bilgi alışverişi yapmak için Bizleri Arayabilirsiniz.

Web & Mobil Geliştirme

Web Tasarım sektöründe 15 yıldır projeler üretiyoruz. Kurumsal Web Projeleri, E-Ticaret Yazılımları, CRM ve ERP'ler gibi birçok alanda uzmanlaşmış ekibimiz ile bizlere güvenen müşterilerimiz için, birçok değerli projeye imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

Web ve Mobil standartlarına uygun Arama Motoru (SEO) uyumlu, hızlı ve güvenli projeler üreterek sektörde öncü Web Tasarım Ajanslarından biri olmaktan gurur duyuyoruz. Biliyoruz ki yaptığımız her başarılı proje bizi ve müşterilerimizi sektörlerimizde bir adım daha ileriye götürecek.

Sizde Dijital Dünyada yerinizi almak ve internette güvenilir bir yer edinmek istiyorsanız, yaptığımız projelerimizi inceleyebilir ya da Teklif İsteyebilirsiniz.

Proje Danışmanlığı

Bir projeniz var ve Dijital Dünya'da yerinizi nasıl alacağınız konusunda bir fikriniz yoksa! Tasarım, Yazılım Geliştirme, Test ve Güvenlik Açıkları konusunda ZEN Digital deneyimlerinden yararlanabilir, projenizin her aşamasında Danışmanlık alabilirsiniz.

Projelerinizin birçok alanda geliştirme ve uygulamasını sağlayabilir ya da firmanız bünyesinde yer alan yazılım ve tasarım ekiplerine danışmanlık yapabiliriz. Projeniz için doğru altyapı ve geliştirme süreçlerini yönetebilir, maliyet ve geliştirme süreçlerini doğru yönetebiliriz.

Projeniz hakkında detaylı bir görüşme yapmak isterseniz 09:30 – 19:00 saatleri arasında Bizleri Arayabilirsiniz.

Up